(1. SAYFA)

 
     AMACIMIZ KAYNAŞLIYI TANITMAK, KAMU VE ÖZEL SEKTÖR YATIRIMLARINI KAYNAŞLIYA ÇEKMEKTİR

                     AK PARTİ KAYNAŞLI 4, OLAĞAN KONGRESİ YAPILDI
resim

Tek adaylı AK Parti Kaynaşlı 4. Olağan kongresi tamamlandı. AK Parti Genel Merkezi tarafından başkan olarak atanan Erol Bayraktar Kongre ile tekrar başkanlığa seçildi. .
AK Parti Genel Merkezi tarafından geçtiğimiz aylarda Kaynaşlı AK Parti İlçe Başkanlığına atanan Erol Bayraktar’ın tek aday olarak girdiği ilçe kongresi yapıldı. Cumartesi günü düzenlenen kongreye tek liste ile gerçekleşti. Kaynaşlı Kızılay toplum merkezinde düzenlenen kongreye Milletvekili Osman Çakır, AK Parti İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu,Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram, ilçe belediye Başkanları, belediye meclis üyeleri, İGM üyeleri, İlçe başkanları ve partililer katıldı.
Divan başkanlığını Dursun Çakır'ın yaptığı kongrede Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından Milletvekili Osman Çakır ve il başkanı Metin Kaşıkoğlu gündeme dair kısa konuşmalar yaptılar.
Slayt şeklinde gösterilen faaliyet raporunun onaylanmasının ardından İlçe başkan adayı Erol Bayraktar konuşma yaptı. Bayraktar, atama ile bu göreve geldiğini bundan sonra da çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdüreceğini belirtti
AK PARTİ İLÇE YÖNETİMİ 4. OLAĞAN KONGRESİNDE GÜVEN TAZELEDİ
 AKPARTİ KAYNAŞLI İLÇE TEŞKİLATI RAMAZAN BOYUNCA BÜTÜN KÖY VE MAHALLELERİ ZİYARET EDEREK VATANDAŞLARIN SORUNLARI DÜZCE MİLLETVEKİLİMİZ SAYIN İBRAHİM KORKMAZ ÇATALÇAMA GÖLET YAPMA SÖZÜ VERDİ
ÇATALÇAMI AKPARTİ KAYNAŞLI İLÇE TEŞKİLATI İLE YAPTIĞI ZİYARETTE SAYIN İBRAHİM KORKMAZ ÇATALÇAM DERESİNİ ÇOK BEĞENDİ VE BURAYA MUTLAKA GÖLET YAPILMASI GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİ.
MİLLETVEKİLİMİZ SAYIN KORMAZ ÇATALÇAM ÇEŞMESİNİN BİTİRİLMESİ İÇİN TALİMAT VERDİ.
 

MİLLETVEKİLİMİZ SAYIN KORKMAZ ÇAKIRSAYVANIN SORUNLARINI DİNLEDİ

ÇATLÇAMDA FELÇLİ OLAN GENCE EV YAPILMASI İÇİN SAYIN KORKMAZ EMİR VERDİ.
 


SAYIN KORMAZ TEMELİ ATILAN EVİN EN YAKIN ZAMANDA BİTİRİLMESİ TALİMATINI VERDİ
 
                                SAYIN KORMAZ YENİYURT KÖYÜNÜNÜN SORUNLARINI DİNLEDİ
                                                             SAYIN KORMAZ BIÇKIYANI KÖYÜNDE
SAYIN KORKMAZ BIÇKIYANI KÖYÜNDEKİ SORUNLARI DİNLEDİ

                               DÜZCE MİLLETVEKİLİMİZ SAYIN OSMAN ÇAKIR YÖRÜKLER KÖYÜNDE
SAYIN ÇAKIR YÖRÜKLER KÖYÜNÜN SORUNLARINI DİNLİYOR
SAYIN OSMAN ÇAKIR DARIYERİ MENGENCİK KÖYÜNDE
 
SAYIN ÇAKIR MENGENCİK KÖYÜNÜN SORUNLARINI DİNLİYOR
SAYIN ÇAKIR ÜÇKÖPRÜDE
SAYIN ÇAKIR ÜÇKÖPRÜDE KAVŞAK SORUNUNU İNCELİYOR

                            KAYNAŞLIYA İMAM HATİP ORTA OKULU AÇILDI

Sarıçökek köyü eski ilköğretim okulu binasında hizmet verecek olan imam-hatip ilköğretim okulumuz Kaynaşlımıza hayırlı uğurlu olsun.
                                          TOKİ KONUTLARI YAPILIYOR
           Kısa süre önce başlanan Toki konutları 1 bloğun kaba inşaatı bitirilmiş olup ikinci bloğun inşaatına devam edilmektedir.3.ve 4. bloglarında temeli atılmıştır. 
                                                 HASTANE İNŞAATI BAŞLADI
 
Kaynaşlı Sarıyer Mahallesi Çağlayan Sokakta, 6 bin 593 m²’lik kamu arazisi üzerine yapılacak olan Devlet Hastanesinin temel kazısına başlandı.30 Temmuz 2012 tarihinde, müteahhide yer teslimi yapılan inşaat , 330 günde tamamlanarak teslim edilecek.
Özelikle, yeni hastanede 24 saat hizmet verecek acil servis bulunacak olması, halka sağlık hizmetlerinde büyük rahatlık getirecek.
20 bin nüfuslu Kaynaşlı’da 6 aile hekimi ve bir adet Toplum Sağlığı Merkezi ile birlikte sağlık hizmetleri yürütülüyordu. D-100 Karayolu Bolu Dağı'nın Batı cephesi, Bolu Dağı Tünelinin batı giriş noktası ve çıkışının Kaynaşlı ilçe sınırları içerisinde yer alması, dolayısıyla uluslararası karayolu olan D-100 karayolunda çok sayıda ölümlü ve yaralamalı trafik kazasının meydana gelmesi göz önüne alındığında entegre hastanesinin Kaynaşlı'ya ne kadar gerekli olduğu ortaya çıkıyor

AİLE DANIŞMANLIĞI VE YAŞLILAR KREŞİ PROJESİNİN ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR
EMNİYET AMİRLİĞİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE DÖNÜŞTÜRÜLDÜ
YURT TAMAMLANDI ÇEVRE DÜZENLEMESİ YAPILIYOR
320 ÖĞRENCİ KAPASİTELİ DEVLET YURDU AÇILIYOR
 
KAYNAŞLI SARIYER MAHALLESİNDE 2. ÖĞRENCİ YURDU

SARIYER MAHALLESİNDE  320 ÖĞRENCİ LİK DEVLET YURDUNDAN SONRA 300 ÖĞRENCİ KAPASİTELİ ÖZEL YURTTA HİZMETE GİRİYOR BÖYLECE 600 ÖĞRENCİ BU İKİ YURTTA KALABİLECEK


-MOBESE İÇİN GÖRÜŞMELER DEVAM EDİYOR
-BEŞİKTAŞ KÜLÜBÜNE  YÖRÜKLERDEKİ ARAZİ TAHSİS EDİLDİ
-KAYNAŞLIYA KÜLTÜR MERKEZİ ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR
-DARGELİRLİ AİLELERE 2+1 100 KONUT PROJESİ DEVAM ETMEKTEDİR
-KAYNAŞLIYA FABRİKA KAZANDIRMAK İÇİN ÇALIŞMALAR YOĞUN OLARAK DEVAM EDİYOR
                          KIRGIN ÇAYIRI MESİRE ALANI BİTME AŞAMASINA GELMİŞTİR     -KAPALI PAZARYERİ İÇİN AKPARTİ İLÇE YÖNETİMİ, YEREL YÖNETİM VE İL YÖNETİMİ İLE KOORDİNELİ GÖRÜŞMELER YOĞUN OLARAK DEVAM ETMEKTEDİR
     -DERELERİN TEMİZLİĞİ BELEDİYEMİZ TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLDİ
               DARIYERİ MENGENCİK  KÖYÜNDE ASFALT ÇALIŞMASI YAPILDI

DARIYERİ MENGENCİK KÖYÜNÜN BİRKISMI ASFALTLANDI

AKPARTİ İL VE İLÇE YÖNETİMİ İLÇEMİZDEKİ MHP İLÇE BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ
-KAYNAŞLININ TÜM KÖY VE MAHALLERİNDE YOL YAPIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
-DOĞALGAZ YETKİLİLERİ İLE GÖRÜŞMELER DEVAM EDİYOR
                                              BU GÜZEL MEKAN NEDEN AİLE ÇAY BAHÇESİ OLMASIN


Kaynaşlının göbeğinde Belediye binasının yanında bulunan bu eşsiz güzelliğe sahip alan halkımızın çoğu tarafından aile çay bahçesi olarak değerlendirilmesi yönünde istekleri vardır. Belediyemiz bu istekler doğrultusunda çalışma yapmaktadır.
                       MEZARLIKLARIN TEMİZLİĞİ BELEDİYEMİZ TARAFINDAN YAPILDI


Belediyemiz tarafından İlçemizde bulunan bütün mahalle mezarlıkları temizlenmiştir.


KAYNAŞLI MÜFTÜLÜĞÜ HAFIZLIK EĞİTİM MERKEZİ HAYIRLI OLSUN

İlçemize yapılması planlanan hafızlık eğitim merkezi inşaatı başladı. İlçemize ve Ülkemize hayırlı olsun.

İlçemiz hayırseverlerinden Muhammed ve Nusret AKDOĞAN kardeşlerin ilçe müftülüğümüze bağışladığı 5000(Beş bin) metrekare arsa üzerine yapılması planlanan Kaynaşlı Müftülüğü Hafızlık Eğitim Merkezi inşaatına başlandı.


İŞTE BAĞIŞLANAN ARSA


İlçe Müftümüz Yavuz KARABAYIR’ın gayretleriyle müftülüğümüze kazandırılan arsa üzerine yapılması planlanan Hafızlık Eğitim Merkezinin yapılabilirliğine D.İ.B Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürü Ergün YÜCEL beyin de(Kaynaşlı Çamoluk Köyünden) katıldığı toplantı da , Kaynaşlımızın eşrafı ile istişare edilerek karar verildi. Proje seçimi ve zemin etütlerinin tamamlanmasının ardından, resmi prosedürler tamamlanarak inşaatın yapımına başlandı.

KAYNAŞLI MÜFTÜLÜĞÜ HAFIZLIK EĞİTİM MERKEZİ GÖRÜNÜMÜ


Kaynaşlı Belediye başkanımız İsmail KORKMAZ beyin yardımlarıyla temel hafriyatı tamamlanarak zemin sağlamlaştırma çalışmasına başlandı.

Kaynaşlı Müftülüğü Hafızlık Eğitim Merkezi inşaatına bu güne kadar müftülüğümüzden yardımlarını esirgemeyen başta idarecilerimiz olmak üzere bütün hayırseverlere teşekkür ediyoruz.

Kaynaşlı Müftülüğü Hafızlık Eğitim Merkezi inşaatına halkımızın gösterdiği teveccüh en kısa sürede inşaatın tamamlanarak ilçemizin ve ülkemizin hizmetinde olacağı inancımızı kuvvetlendirmiştir.

Geleceğimiz adına herkese yürekten teşekkürler……………

KAYNAŞLI MÜFTÜLÜĞÜ HAFIZLIK EĞİTİM MERKEZİNE NASIL GİDEBİLİRİMBENDE YARDIM ETMEK İSTİYORUM DİYORSANIZ BİZE ULAŞINIZ.


İLÇE MÜFTÜMÜZ YAVUZ KARABAYIR :0533 315 4057

İLÇE VAİZİMİZ AHMET DURAN SAY : 0532 548 6862

İLÇE MÜFTÜLĞÜMÜZÜN TELEFONU : 0380 544 43 22

WEB SAYFAMIZ MESAJ PANOSUNDAN DA BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

BAĞIŞLARINIZ İÇİN HESAP NO:TR760001000997079673665106

HESAP ADI :KAYNAŞLI ERKEK HAFIZ K. KURSU

Kazım Çillioğlu hakkında şok iddia
30.08.2012 11:40:55Yorum

Tunceli'de 1994 yılında intihar ettiği iddia edilen Albay Kazım Çillioğlu'nun ölümü ile ilgili şok iddia...


Tunceli'de 1994 yılında intihar ettiği iddia edilen Albay Kazım Çillioğlu'nun ölümüne ilişkin soruşturma kapsamında ifadesi alınan gizli tanık, kendisinin de bulunduğu bir ortamda, ''Yeşil'' kod adlı Mahmut Yıldırım'ın ölümünden kısa bir süre önce tartıştığı Albay Çillioğlu'na ''Senin defterini dürdüm'' dediğini öne sürdü.

Terörle Mücadele Kanunu'nun (TMK) 10. Maddesi ile görevli Malatya Başsavcıvekilliği'nce, yürütülen soruşturma kapsamında yeni bilgilere ulaşıldı.

Kazım Çillioğlu'nun ailesinden intihar ettiği iddia edilen mermiden daha büyük bir mermi parası alındığını tespit eden savcılık, ilgili kurumlardan istediği belgeleri soruşturma dosyasına koydu.Savcılık, ''intiharda kullanıldığı'' iddia edilen tabancadaki mermilerin 9,19 olduğunu, buna karşın aileden belge karşılığında 9,22'lik mermi parası alındığını belirledi.

-''Senin defterini dürdüm''-

Öte yandan, Malatya Cumhuriyet Başsavcıvekilliği'nde gizli tanık sıfatıyla ifade veren ve emekli bir asker olduğu belirtilen kişinin ifadeleri de soruşturma dosyasındaki yerini aldı.


Gizli tanığın ifadesinde, Merhum Çillioğlu ile odasında oturduklarını, odaya gelen ''Yeşil'' kod adlı Mahmut Yıldırım'ın kısa bir tartışmanın ardından ''Çillioğlu, senin defterini dürdüm'' diyerek ayrıldığını anlattı.

Gizli tanık, bu olayın merhumun ölümünden kısa süre önce yaşandığını belirtti. Bu arada MİT, Malatya Başsavcıvekilliği'ne gönderdiği yazıda, Yeşil'in olay tarihinde Tunceli Jandarma Alay Komutanlığı'na bağlı çalıştığını yazmıştı.

-Bilirkişi, ''intihar değil, cinayet'' demişti-

Malatya Cumhuriyet Başsavcıvekilliği'nce uzun süredir titizlikle yürütülen soruşturma kapsamında oluşturulan bilirkişi heyeti, tüm dosya ve deliller üzerinde yaptığı incelemenin ardında hazırladığı 62 sayfalık raporda olayın cinayet olduğunu bildirmiş, raporda, ''Dosyadaki deliler göz önüne alındığında olayın intihar değil, cinayet olduğu anlaşılmaktadır'' denilmişti.

-Olay-

Tunceli Jandarma Alay Komutanlığı görevini yürütürken 1994 yılında lojmanında ölü bulunduktan sonra dış otopsisi yapılarak ''intihar ettiği'' sonucuna varılan Kazım Çillioğlu ile ilgili soruşturma dosyası, oğlu Gökhan Çillioğlu'nun müracaatı üzerine yeniden açılmıştı.

Gökhan Çillioğlu, 2010 yılı sonunda savcılığa başvurarak babasının suikast sonucu öldürüldüğünü ileri sürmüş, ailenin başvurusu üzerine Erzurum'a gönderilen dosyayı inceleyen savcılık, görevsizlik kararı vererek dosyayı Malatya'ya göndermişti.

Malatya Özel Yetkili Cumhuriyet Savcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında, olayın yaşandığı tarihte Tunceli Valisi olan Atıl Üzülgen ile dönemin Cumhuriyet Savcısı, Kurmay Başkanı, Jandarma Bölük Komutanı, Çillioğlu'nun korumaları ve MİT görevlilerinin de aralarında yer aldığı 700'ün üzerinde kişinin ifadelerine başvurulmuştu.

Savcılık ayrıca, Çillioğlu'nun otopsi raporunu da inceleyerek kesin ölüm nedeninin belirlenebilmesi için Düzce'de bulunan mezarının açılmasına karar vermişti.

Soruşturmada, Albay Kazım Çillioğlu'na ait silahların ölümünden 3 yıl sonra ailesinden teslim alınmasına ilişkin Jandarma Kriminal Daire Başkanlığı adına düzenlenen belgenin de sahte olduğu belirlenmişti.

Çillioğlu'nun mezarından alınan örnekler üzerinde İstanbul Adli Tıp Kurumu'nda yapılan incelemede, saç köklerinde arseniğe rastlanan Çillioğlu'nun, kürek kemiğinde kurşun yarası olduğu öngörülen delik ile kaburgalarında kırık olduğu tespit edilmişti.

Öte yandan, savcılığın talebi üzerine Malatya 3. Ağır Ceza Mahkemesi ''Yeşil'' kod adlı Mahmut Yıldırım ile ''Bozo'' kod adlı Yusuf Geyik hakkında tutuklama kararı çıkarmış, iki ismin kırmızı bültenle aranmasına başlanmıştı.
Kaynak: Bugün

YORUMLAR (Toplam 1 yorum)İrfan Akdoğan : ŞEHİTLERE ÖLÜ DEMEYİNİZ ZİRA ONLAR DİRİDİRLER FAKAT SİZ BUNU ANLAYAMAZ İDRAK EDEMEZSİNİZ( BAKARA 154. AYET) İşte Allahın bu ayetini şehidimiz Kazım Çillioğlunda canlı olarak yaşıyoruz Şehidimiz hayatında olduğu gibi şehit olduktan sonra da vatanına ve memleketi Kaynaşlıya hizmet etmeye devam ediyor. Onun sayesinde intihar süsü verilmiş ve faili meçhul nice cinayetler açığa çıkıyor. nice boynu eğik insanlar dik geziyor. üstelikte Kaynaşlının tanıtına vesile oluyor. Knedisine Allahtan rahmet yakınlarına baş sağlığı dilerim.
                                                                                        
                                                                                  
                                                                  EDİTÖRDEN ÖZ ELEŞTİRİ
   Kıymetli cennet vatan Kaynaşlılılar her sayımızda gazetemiz hakkında bize gelen eleştiri , teşvik, öneri ve görüşlerinizi yayınlıyacağız.
- Bize ilk sorulan sorulardan biri, neden siyasi parti şemsiyesi altında gazeteyi çıkartıyorsunuz? sorusu olmuştur,
- Cevabımız şudur. Malum olduğu üzere gazete çıkarmak maddi ve manevi açıdan son derece zor iştir.Gazeteyi çıkaran kişi gazeteyi parayla satmak zorundadır ki buda gazetenin trajını etkiler halbuki biz gazetemizi ücretsiz dağıtıyoruz ve ücretsiz kalmaya devam edecek bu nedenledir ki ilk sayımızda 1000 adet gazete yetmedi. Kaldıki şahısların gazeteyi 1. elden yetkili ve etkili kişilere ulaştırması hemen hemen imkansızdır. Halbuki biz İktidar partisinin ilçe teşkilatı olarak gazetemizi Başbakan başta olmak üzere bütün bakanlıklara, bütün teşkilatlara postalamaktayız. Dolayısı ile Kaynaşlıda olup bitenlerden merkez anında doğru ve güvenilir şekilde haber almaktadır. Böylece üst yönetim Kaynaşlı için acaba daha ne yapabiliriz gayretine girmektedir. Gazeteyi okuduğunuzda sizinde hak vereceğiniz gibi Kaynaşlı güllük gülüstanlık( bir kısım yöneticiler ne yazıkki üst yönetime şirin görünmek için Kaynaşlının problemlerini yeteri kadar bildirmemişler veya bildirdikleri problemlerin çözüm noktasında üst yönetime tek ses, tek karar halinde ulaştıramamışlar. Birinin böyle olsun dediğine, ötekisi yok öyle olmasın diye karşı çıkmış böylece üst yönetimin tereddüt etmesine sebep olmuşlardır.) gösterilmektedir.Halbuki biz onların  aksine muhalefetmiş gibi hatta bazen muhalefetten daha fazla eleştiri yapmaktayız. Biz partileri amaç değil araç gören bir zihniyetiniz. Bizim için önemli olan Kaynaşlımızın çıkarıdır. Kim Kaynaşlı için bir tuğla koyarsa başımızın tacıdır. Kaynaşlıya hizmet gelsinde kim sahiplenirse sahiplensin.
    Sevgili Kaynaşlılar gazetemize yapılan ikinci eleştiride neden? Bazı kişileri gazetemizde yer vererek onurlandırdığımızdır.
    Bizim gazetemiz haber gazetesi.spor gazetesi değildir. Bizim gazetemiz Kaynaşlıyı her yönüyle tanıtmak amacıyla çıkarılmaktadır. Kaynaşlıya emeği geçmiş ölen büyüklerimizi ve yaşayan büyüklerimizi anmamız kadar doğal bir şey olamaz. Biz bunu yaparken kişinin siyasi görüşüne, karakterine, sülalesine, kişiliğine,şahsiyetine bakarak değil,Kaynaşlıya kazandırdıklarına bakarak hareket ediyoruz. Her sayımızda söz verdiğimiz gibi birkaç kişiyi tanıtmaya devam edeceğiz.
    Sevgili Kaynaşlılar bir başka eleştiride hayal ürünü projeleri gazeteye koyduğumuz iddiasıdır.
- Bu eleştiri büyük çoğunlukla haksızdır. Bu sayıda göreceğiniz gibi 1. sayıda olacak dediğimiz projelerin çoğu yapılmaya başlanmıştır.
    Sevgili Kaynaşlılar sizden ricamız gazeteye yazı yazarak, yorum yaparak, fotoğraf, belge,bilgi, fikir görüş, eleştiri, köşe yazısı v.b yollarla destek olmanızdır.
    Sevgili Kaynaşlılar yapılan eleştirileride göz önüne alarak gazetemizi daha okunur hale getirmeye çalıştık. Kaynaşlı halkı ve Kaynaşlı esnafının görüş düşünce ve eleştirilerine yer verdik. Sivil toplum örgütlerimizi,köylerimizi,okullarımızı ve kurumlarımızı tanıtmaya başladık. Eksik ve noksanlarımızı lütfen aşağıda bildireceğimiz iletişim yolları ile bize bildiriniz.
    Sevgili Kaynaşlılar gazetemiz gerçekten büyük kabul görmüş 2. sayı ne zaman çıkacak diye sorulur olmuştur. Yukarıda saydığımız eleştiriler inanın çok az kişi tarafından yapılmıştır ancak bizim prensibimiz 1000 kişi beğenip bir kişi beğenmese bile o bir kişinin neden beğenmediğini araştırmaktır. Başarının yolu budur. Yoksa nasıl olsa beğeniliyoruz diye gevşeme olur kalite düşer.
    Sevgili Kaynaşlılar son verirken diyoruzki Kaynaşlı hiçbir zümrenin, hiçbir sülalenin, hiçbir ideolojinin hiçbir ırkın tapulu malı değildir. Kaynaşlıda Ergonokoncuların değil artık halkın borusu ötecektir. Asla Kaynaşlı dan adam olmaz, böyle gelmiş böyle gider demiyeceğiz,Kültürlü, görgülü,tahsilli gençliği, güzelliği, havası,suyu,iklimi,ulaşımı ile turizm cenneti olan; Herkesin biribirine saygılı cenazelerde ,düğünlerde,törenlerde bir araya gelen toplumu ile; Bizzat Ak parti genel merkezinin atadığı il başkanı,milletvekilleri, il ve ilçe bürokrasi ve muhalefet ilçe başkanları ile arası gayet iyi olan uyumlu ilçe başkanımız sayın Erol Bayraktar ;2 dönem milletvekili olan sonra teşkilat başkan yardımcılığından başbakanın emriyle Düzceye il başkanı olarak atanan Kaynaşlılı Metin Kaşıkoğlu; Depremde Kaynaşlıya ilk gelen lider olan, çadır camisinde teravih namazı kılan Kaynaşlıyı asla unutmayan Başbakanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan ın ve en önemlisi Allahın inayeti ve yardımı ile Kaynaşlı mutlaka kalkınacaktır. Çocuklarımız ve torunlarımız Müreffeh kalkınmış bir Kaynaşlıda yaşayacaktır inşaallah. Hem dilimizden ve kalbimizden dua ile hemde Kaynaşlı adam olacak niyet ve temennisi ile ki bu niyette duadır, hemde gayret ve çaba göstererek Kaynaşlımızı şaha kaldıralım Gayret bizden Başarı Allahtandır.
İLETİŞİM: TEL: 03805444393
FAX: 03805444393
WEB ADRESİ: akpartikaynas.blogspot.com
akpartikaynasfa.blogspot.com
FACEBOOK: AKPARTİ KAYNAŞLI İLÇE BAŞKANLIĞI